zamówienia internetowe

dostawa w Warszawie 0zł

możliwy odbiór osobisty

o nas

Kwiaciarnia "Julia" znajduje się w centrum Warszawy w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem Al. Jerozolimskich i ul. Jana Pawła II w sąsiedztwie hotelu Marriott i Dworca Centralnego. Działamy również jako kwiaciarnia internetowa.

Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres w Warszawie i okolicach.

Kwiaciarnia jest czynna 7 dni w tygodniu, również w święta, w godzinach otwarcia lub do ostatniego klienta, nieprzerwanie od 1990 roku.

godziny otwarcia
dni powszednie700 - 2200
niedziele i święta800 - 2100

Oferujemy duży wybór kwiatów w bardzo dobrym gatunku, zarówno ciętych, jak i doniczkowych. Wykonujemy bukiety okolicznościowe, a także wszelkiego rodzaju stroiki i kompozycje kwiatowe.

Wykonujemy wiązanki ślubne, dekoracje samochodów, wnętrz kościołów i sal weselnych. Tworzymy wystroje sal bankietowych, układamy kompozycje kwiatowe do wnętrz biur, mieszkań i hoteli.

Na zamówienie przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Współpracujemy również z firmą EuroFlorist, za pośrednictwem której można u nas wysyłać kwiaty w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Katalog bukietów EuroFlorist dostępny jest na miejscu w kwiaciarni.

Komentarze

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm, udzieloną przez PFR SA. akceptowane formy platnosci: Visa, MasterCard, PKO, Intelligo, mTransfer, Nordea Przelew24 BZWBK, MultiTransfer, BPH, ING, Pekao24